Search
Picture for category محصولات صنعتی

Industrial Products

Select Subcategory
3 Items in Grid 4 Items in Grid List

Z4 Corrugated Cardboard Adhesive

چسب ورق کارتن Z4 گلوکوزان پودری است سفید رنگ که با ایجاد ژل سیال با ویسکوزیته مناسب در آب سرد ( بدون استفاده از حرارت) در خط تولید ورق کارتن مورد استفاده قرار می گیرد.
0 تومان

Z5 Corrugated Cardboard Adhesive

چسب ورق کارتن Z5گلوکوزان پودری است سفید رنگ که با ایجاد ژل سیال دارای ویسکوزیته و نفوذ مناسب بالا در خط تولید ورق کارتن ۵ لایه استفاده می گردد.
0 تومان

Z6 Corrugated Cardboard Adhesive

در چسب های پایه نشاسته یکی از پارامتر های مهم و موثر در قدرت نفوذ و سرعت در چسبندگی میزان DS یا همان میزان ماده خشک موجود در محلول چسب می باشد. بطوریکه رنج های مختلف DS موجود در محلول چسب کاربردهای متفاوت آن در بازار مصرف را تعیین و بر روی نفوذ و قدرت چسبندگی آن تاثیر اساسی دارد. برای تولید چسب های معمولی پایه نشاسته از نشاسته خام استفاده می گردد که با توجه به ساختار شیمیایی نشاسته رنج DS محلول این چسب ها در محدوده w/w % ۱۵ تا ۲۰ می باشد . معمولا از این چسب ها در تولید ورق های کارتن سه لایه و پنج لایه و دیگر منسوجات کاغذی استفاده می گردد.
0 تومان

Solvitose

سولویتوز نام یک ترکیب نشاسته است که دارای بار کاتیونی و محلول در آب سرد است.
0 تومان

Oxidized Starch

نشاسته اکسید نشاسته اصلاح شده است که نسبت به نشاسته خام دارای خواص جدیدی می ­باشد که از مهم ترین آنها می­توان به سیالیت بالا و ویسکوزیته پائین آن اشاره نمود .
0 تومان

Industrial Pregelatinized Starch

نشاسته پری ژلاتینه نشاسته از اصلاح نشاسته های ذرت و سیب زمینی تولید شده که با داشتن خصوصیاتی همچون انحلال پذیری در آب سرد و توانایی بالا در جذب آب در طیف وسیعی از محصولات غذایی و صنعتی استفاده می گردد.
0 تومان

پشتیبانی واتساپ